DomůMarketing

Marketing

Marketing a inovace, to je to, co vytváří zisk. Všechno ostatní jsou náklady.
Peter Drucker

marketing

Marketing se prolíná v každé činnosti společnosti. Orientace na klienty, dodavatele, odběratele, partnery či celou společnost je základním předpokladem dosažení svých cílů. Naše partnerské společnosti mají široké zkušenosti se specifickými odvětvími marketingu, znají osvědčené cesty i moderní marketingové trendy. Ví, jaké způsoby jsou efektivní pro konkrétní produkt a jakým způsobem oslovit zákazníky, kteří o něj mají zájem.

Mějte přehled o tom,

  • co lidé postrádají,
  • co se jim líbí,
  • po čem touží.

Zjistěte to a dejte jim to!

Nezávisle zhodnotíme vaše potřeby, na základě čehož vybereme ideální postup a doporučíme nejvhodnější agentury, které za vás dokáží moderní trendy v marketingu. Tyto agentury zajistí analýzu vašich možností, nastaví cíle marketingu, provedou marketingový výzkum trhu, časových dispozic a sestaví marketingový plán. Obstarají kompletní realizaci, diagnostiku výsledku a ukáží vám, že na zlepšování pozice na trhu není nikdy pozdě. Zkrátka zajistí pro vás kompletní marketingové služby.

Pomůžeme vám vybrat odborné marketéry, kteří se zaměřují na vaši konkrétní problematiku a mají s ní dlouholeté zkušenosti. Svou službou zdarma šetříme podnikatelům a manažerům jejich čas.

Jak naše služba funguje?

  1. Na společné konzultaci analyzujeme vaše potřeby a možnosti.
  2. V rámci naší partnerské sítě získáme návrhy řešení a cenové nabídky.
  3. Společně zvolíme nejlepší možné řešení.

Zeptat se odborníka

Příklad realizace: April Benefit – marketingový výzkum a analýza

Klient: Účetní firma.

Cíl projektu: marketingový výzkum a analýza silných a slabých stránek konkurence, diagnostika konkurenčních výhod zkoumané organizace.

Výsledné řešení: provedeny průzkum trhu ukázal zjevnou a skrytou konkurence organizaci ve směru různých aktivit, byla sestavena SWOT analýza, analyzovány silné a slabé stránky v existující organizace, byl rozpracován plán aktivit k posílení svých konkurenčních výhod a snížení rizika dopadu jejich slabých stránek na produktivitu.

Zaujaly vás naše služby? Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Napište nám

Máte dotaz? Řešíte aktuálně projekt ve firmě? Zanechte nám zprávu. Ozveme se vám zpět!