Nejnovější aktualita

Téměř 10% obyvatel České republiky je na pokraji chudoby 28.3.2019

Podle statistik v uplynulém roce činily náklady na bydlení v průměru 5 706 Kč měsíčně na rodinu, což je přibližně 15,9% celkových příjmů. Více než 40% jejich čistého příjmu však 10% rodin utratí na bydlení, včetně elektřiny.

Více
DomůBusiness consultingSlužby pro Start-upy

Služby pro Start-upy

Ze všech aspektů, které jsou nezbytné pro úspěch, je nejdůležitější víra.
Kardinál Gibbons

Start up

Získejte přehled už od samého počátku, předběhněte konkurenty ve stejné fázi podnikání a postavte se výzvě jako profesionálové. Během rozvoje start-upu je prioritou najít ty správné koleje a vědět, kdy je třeba pozměnit trasu. Rychlá a včasná reakce na změny trhu je základem, který vás bude nemilosrdně posouvat po příčkách úspěchu stále výše.

Provedeme vás metodami správného průzkumu trhu, pomůžeme poznat a objektivně zhodnotit vaši konkurenci. Vyškolíme vás v moderních marketingových trendech a provedeme úskalími marketingových výzkumů, kampaní a cílení reklamy. Předáme vám zkušenosti s řízením zaměstnanců, jejich motivací, školením a zpětnými vazbami.
Budujte věrohodné PR, které dá potenciálním klientům od pohledu vědět, kdo jste.

Nevěřte mýtům, které hlásají, že rozjezdy nových projektů bývají složité. S naší podporou můžete spustit start-up bez chyb, s pevným cílem a propracovanou cestou. Problémy vás neodradí – od jejich řešení tu jsme my.

Máte chuť? Máte sen? Společně jej můžeme splnit.

Chci poradenství zdarma

Příklad realizace: Start-up „Obchod zboži a služeb“

Klient: Začínající podnikatel, který chce se zapojit do nákupu a dalšího prodeje produktů.

Cíl projektu: Otevření nové společnosti v souladu se zákonem; registrace ve všech instancích; napsaní detailního podnikatelského plánu; pomoc v počáteční fázi startu projektu.

Výsledné řešení: V souladu se zvolenou právní formou byla otevřena firma; byly provedeny vše nutné registraci ve veřejné správě; Byl vyvinut koncept nákupu a následného prodeje výrobků, bylo sestavené podrobné portfolio projektu, finanční, investiční a produkční plán, byly posouzené rizika a promyšleny opatření k řízení krizí, sestaven plán vývoje. Byl propracován mechanismus nákupu, přepravy a marketingu.

Zaujaly vás naše služby? Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Napište nám

Máte dotaz? Řešíte aktuálně projekt ve firmě? Zanechte nám zprávu. Ozveme se vám zpět do hodiny!