Nejnovější aktualita

Téměř 10% obyvatel České republiky je na pokraji chudoby 28.3.2019

Podle statistik v uplynulém roce činily náklady na bydlení v průměru 5 706 Kč měsíčně na rodinu, což je přibližně 15,9% celkových příjmů. Více než 40% jejich čistého příjmu však 10% rodin utratí na bydlení, včetně elektřiny.

Více

Reklama

Každá reklama musí obsahovat celý příběh. Každé slovo v textu by mělo fungovat… Skutečný úspěch je zřídka dosažitelný lehkovážností… Lidé nekupují od šašků.
David Ogilvy

Reklama

Buďte vidět, buďte slyšet. Dejte ostatním vědět, že tu jste a že máte to, co potřebují. Reklama nabízí nepřeberné možnosti, jak se zviditelnit. Zvolit správné reklamní služby vyžaduje dobrou znalost trhu a zkušenosti. Vědět jak udělat správně reklamu, není jen tak. Důležité je v první řadě, aby byla reklama účinná a efektivní.

Kladete si otázky jako:

  • Začínáme s novým produktem. Jak jej propagovat na trhu?
  • Jak můžeme předstihnout konkurenci na našem trhu?
  • Jak posílit vnímání naší značky mezi zákazníky?

Internet, tisk, televizní vysílání, radiové přenosy, venkovní plošná reklama, dárkové předměty, potisky – to vše jsou prostory pro informace o vaší společnosti, které potenciální klienti vstřebávají a přihlíží k nim. Jaké pro vaši firmu zvolit?

Reklama vyžaduje velmi široký a objektivní přehled, znalost veřejnosti, průbojné nápady a suverénní zpracování. Každá reklamní agentura má odlišné portfolio, jiné pole působnosti a zkušenosti s jiným artiklem. Hledání té pravé, která ví jak se správně dělá reklama, která bude sedět přímo vám, může být během na dlouhou trať. Ušetříme váš čas a finance. Zhodnotíme vaše potřeby nezávislým pohledem a pomůžeme vám na poli reklamy najít toho ideálního partnera, kterým vám následně pomůže s vypracováním vhodné reklamní kampaně, případně zajistí reklamní plochy v Praze, ale i celé České Republice. Nepřehlédněte také naše služby v oblasti public relations a marketingu, které reklamu svým charakterem doprovázejí.

Zeptat se odborníka

Zaujaly vás naše služby? Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Napište nám

Máte dotaz? Řešíte aktuálně projekt ve firmě? Zanechte nám zprávu. Ozveme se vám zpět do hodiny!