Nejnovější aktualita

Téměř 10% obyvatel České republiky je na pokraji chudoby 28.3.2019

Podle statistik v uplynulém roce činily náklady na bydlení v průměru 5 706 Kč měsíčně na rodinu, což je přibližně 15,9% celkových příjmů. Více než 40% jejich čistého příjmu však 10% rodin utratí na bydlení, včetně elektřiny.

Více
DomůReferencePublic relations

Public relations

Reklama je nutná věc, která ale nepřináší důvěru – důležitou součást struktury všech značek. Pouze PR je schopno poskytnout požadovanou úroveň důvěry, která může zakořenit značku v myslích spotřebitelů.
Al Ries

PR_golden_egg

Vztahy s okolím a veřejností, včetně vlastních zaměstnanců, jsou hlavní částí image vaší společnosti. Vnímání veřejnosti a okolí vašeho podniku má podstatou roli v rozhodování potenciálních zákazníků.

Jaká má vaše společnost principy? Jakým kodexem se řídí při obchodování? S kým spolupracujete a jak investujete peníze?

Veškeré vaše kroky společnost ovlivňují. Nejsou to pouze vaši klienti – PR působí i na dodavatele a partnery. Můžete být šedou myší nebo dát veřejnosti najevo, že jste lidé na správném místě.

Konzultujte s námi vaše PR. Doporučíme vám špičky svých oborů, které vám poradí jakým způsobem vést public relations moderně a efektivně, jak jej rozvíjet a nezávislým pohledem odhalí současné nedostatky. Všechny okolnosti vám pomohou zpracovat, jak efektivně využít nástroje public relations, aniž byste museli trávit dlouhé noci vymýšlením kvalitního programu a odhalováním jeho slabin. Je jich velké množství a s výběrem vám velmi rádi pomůžeme my. Vyselektujeme odborníky, kteří se vyznají v práci se společností vašeho rozsahu a mají zkušenosti s totožným artiklem.

Spolupracujeme s řadou větších i menších PR agentur v České republice. Co s námi získáte?

  • Výběr správného partnera pro PR obsahující návrhy řešení, cenové nabídky a naše doporučení
  • Výrazná úspora času při hledání správného dodavatele public relations
  • Nezávislé poradenství

Zeptat se odborníka

Zaujaly vás naše služby? Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Napište nám

Máte dotaz? Řešíte aktuálně projekt ve firmě? Zanechte nám zprávu. Ozveme se vám zpět do hodiny!