Nejnovější aktualita

Téměř 10% obyvatel České republiky je na pokraji chudoby 28.3.2019

Podle statistik v uplynulém roce činily náklady na bydlení v průměru 5 706 Kč měsíčně na rodinu, což je přibližně 15,9% celkových příjmů. Více než 40% jejich čistého příjmu však 10% rodin utratí na bydlení, včetně elektřiny.

Více
DomůReferencePersonalistika

Personalistika

Uváděním lidí na první místo, nikdy neuděláte chybu, ani v otázce získávání peněz.
Michael Marks

Personalistika

Každý celek je tvořen množstvím prvků, stejně, jako společnost tvoří její zaměstnanci. Správně fungující business potřebuje kvalitní, spolehlivé a motivované pracovníky, kteří jej pomáhají rozvíjet.

Personalistika není jen otázkou výběru kvalifikovaných osob pro váš záměr. Je to komplexní obor mající za cíl spokojené, schopné a tedy efektivní zaměstnance.

Potřebujete-li, a vězte, že potřebujete, dobré zaměstnanecké zázemí, je třeba věnovat mu každodenní péči. Je třeba pracovníkům dodávat chuť k lepším výkonům, udržovat je spokojené a školit je novým postupům.

Tuto činnost je naštěstí možné přenechat externím personálním agenturám. Na kterou se ale obrátit?

Zdaleka ne veškeré personální agentury vám poskytnou odborníky ve vašem oboru. Některé mají zkušenosti s organizací call center, některé s obchodními řetězci, jiné se stavebními firmami.

Potřebujete člověka, který bude mít pro vaše odvětví působnosti cit, který jej bude znát a bude s ním zkušenosti. Personálního odborníka, který dobře ví, co je personalistika a jakým způsobem vaši zaměstnanci uvažují, jak vhodně motivovat zaměstnance ve firmě a co ke své práci potřebují a co jim ji znepříjemňuje. Jedině taková posila vám pomůže vybudovat řetězec pevných článků, které budou držet při sobě. My vám pomůžeme najít tu, díky které budou vaši zaměstnanci do práce chodit s úsměvem.

Pro neustálý vývoj vaší firmy je také potřeba nastavit systém pro firemní vzdělávání a to jak manažerů, tak řadových zaměstnanců. V neposlední řadě pro vás personální agentura může vypracovat kritéria hodnocení zaměstnance, díky kterému pak bude snadnější hodnotit výkon firmy jako celku, i jeho jednotlivých částí.

Starosti s vyřizováním můžete nechat na našich bedrech a sobě dopřát klidu. Zprostředkujeme veškeré sounáležitosti podle vašich předem konzultovaných představ.

Zeptat se odborníka

Příklad realizace: Bohemia – Diagnostika systému motivace zaměstnanců

Klient: 4* hotel v Praze

Cíl projektu: Diagnostika současného systému motivace zaměstnanců společnosti a následující práce s motivačním systémem s cíli zvýšit efektivitu práce.

Výsledné řešení: Provedená diagnostika odhalila systém budováni motivace mezi různými skupinami zaměstnanců hotelu, zjištěné faktory ovlivňující motivaci a možnost jejich přímého vlivu na ni. Byly propracovány instrukce pro navázujici práce se systémem motivace a řádnou správu ní.

Zaujaly vás naše služby? Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Napište nám

Máte dotaz? Řešíte aktuálně projekt ve firmě? Zanechte nám zprávu. Ozveme se vám zpět do hodiny!