Nejnovější aktualita

Téměř 10% obyvatel České republiky je na pokraji chudoby 28.3.2019

Podle statistik v uplynulém roce činily náklady na bydlení v průměru 5 706 Kč měsíčně na rodinu, což je přibližně 15,9% celkových příjmů. Více než 40% jejich čistého příjmu však 10% rodin utratí na bydlení, včetně elektřiny.

Více
DomůBusiness consultingStávající podnikatele

Služby, které zlepšují efektivitu podnikání

Kdo si přeje dosáhnout úspěchu, musí klást správné otázky.
Aristoteles

for_business

Cílem každého podnikání je získat maximální možný zisk. Někteří podnikatelé se v rámci své běžné činnosti potýkají s dilematem – zda byly použity všechny vnitřní zdroje a schopnosti podniku k dosažení výsledku, nebo se může dostavit lepší účinek? Jsme připraveni důkladně prozkoumat vaše podnikání a nabídnout vám cestu vývoje a účinnějšího provozu.

Kdo může využívat naše služby:

  • Fungující společnosti, které chtějí zvýšit zisk, prodej, průtok zákazníků;
  • Společnosti, které se snaží zlepšit konkurenceschopnost svých produktů, zviditelnit a zpopularizovat svou značku;
  • Všichni, kteří chtějí získat nový pohled na části zařízení a obchodní organizace s cílem optimalizovat všechny obchodní procesy.

Společnost Mr. Consult nabízí skutečnou, včasnou pomoc podnikatelům a organizacím při vzestupu stávajícího podnikání a řešení provozních záležitostí. Všechny problémy lze vyřešit pomocí zkušených odborníků. Naši konzultanti označí slabá místa vašeho podnikání, zhodnotí situaci a doporučí správné řešení.

Máme naše vlastní metody a praktické zkušenosti pro zlepšení a optimalizaci všech podnikových procesů, díky kterým se zvyšují prodeje a zisk a zaměstnanci pracují efektivněji. Úkoly, které jste nemohli vyřešit roky, mohou být vyřešeny rychle a efektivně.

Chci poradenství zdarma

Jak to funguje?

  • V rámci úvodní konzultace budeme diskutovat o potřebách a možnostech vašeho podnikání;
  • Vybereme tým profesionálů, který odhalí skutečné výhody a nevýhody vašeho podnikání a bude analyzovat konkurenční prostředí;
  • Pokud je to nutné, po dohodě s Vámi domluvíme partnery z jiných oblastí – reklama, marketing, personalistika, propagace firmy atd. Specializovaní odborníci budou řešit konkrétní problémy. Díky zavedeným vztahům klienti Mr. Consult jsou vždy prioritou pro naše partnery a jejich problémy jsou řešeny přednostně;
  • Společně s vámi vybereme nejvhodnější strategii pro další rozvoj vaší společnosti.

Výsledkem naší spolupráce bude přesný a realistický obraz vašeho podnikání. Pokud je to nutné, připravíme vám kompletní řešení identifikovaných problémů s použitím našich inovativních řešení a podnikových technologií.

Vytvořte si vlastní nejefektivnější podnikání s naší pomocí! Jak na to? Stačí si nechat poradit.

Zaujaly vás naše služby? Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Napište nám

Máte dotaz? Řešíte aktuálně projekt ve firmě? Zanechte nám zprávu. Ozveme se vám zpět do hodiny!